0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вагнер QuickStop ZD Комплет За Керамички Диск Сопирачки Одговара изберете: 1992-ШЕВРОЛЕТ КАВАЛЕР, 1990-ПОНТИЈАК ГРАНД АМ

Вагнер QuickStop ZD Комплет За Керамички Диск Сопирачки Одговара изберете: 1992-ШЕВРОЛЕТ КАВАЛЕР, 1990-ПОНТИЈАК ГРАНД АМ

DEN 427.36
Достапно.

Од стока

Комплетот за подлога За сопирачки НА дискот Вагнер Квикстоп Сет За Керамичка Диск Сопирачка ЗА Сопирање ZD506 ВРАЌА КАКО НОВИ ПЕРФОРМАНСИ НА СОПИРАЊЕ-oe вклопувањето и дизајнот на формата обезбедува конзистентно, рамномерно сопирање во текот на целиот век на траење на подлогата за сопирачките. НАМАЛЕН дизајн специфичен за Вибрации-Апликацијата ги намалува вибрациите што предизвикуваат бучава. ДУРИ И ПЕРФОРМАНСИ-Инженеринг за постојано сопирање во текот на животот на рампа. МАТЕРИЈАЛИ СПЕЦИФИЧНИ ЗА АПЛИКАЦИЈАТА-Формулирани За да ги задоволат уникатните потреби на секоја апликација за возило. ВКЛУЧЕН ХАРДВЕР-Премиум хардвер од нерѓосувачки челик и лубрикант во стилот НА ОЕ вклучени во повеќето апликации. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ-влошки За Сопирачките достапни за сите типови возила. НУЛТА БАКАРНА ФОРМУЛАЦИЈА-Карактеристики вагнер ОЕ25 формулација на триење со нула бакар. Одговара Изберете : 1992-1995 ШЕВРОЛЕТ КАВАЛЕР 1990-1995 ПОНТИЈАК ГРАНД АМ 1992-1995 ШЕВРОЛЕТ КОРЗИКА 1992-1995 ШЕВРОЛЕТ БЕРЕТА 1992-1994 ПОНТИЈАК СУНБИРД 1990-1995 БУИК СКАЈЛАРК 1990-1991 ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС кале 1995 понтијак сончев ОГАН 1992-1995 ОЛДСМОБИЛ ОСТВАРУВАЊЕ И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

За производот

Купувачите избираат и