0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Креативен Дедо Мраз Шише Со Вино Покривка Торба За Шише Со Вино Торба За Шампањ Снешко Божиќни Украси

Креативен Дедо Мраз Шише Со Вино Покривка Торба За Шише Со Вино Торба За Шампањ Снешко Божиќни Украси

DEN 144.00
Достапно.

Од стока

Опис : . 1. Материјал : Кадифе. 2. Големина на производот : 22*13см снешко шапка 8*4,5 см; стар човек шапка 10*6СМ. 3. Нето тежина : 0,02 К.4. Пакување : ОПП торба. 5. Големина на пакување : околу 10*5*2СМ. Карактеристики : . 1. Исклучителна изработка и уникатен дизајн ќе ви донесат луксузно искуство на вас и вашите најблиски. 2. Извонреден комплет за покривање шишиња со вино, погоден за декорација На божиќни забави во домови, барови, вили и канцеларии. 3. Прекрасен дизајн, лесен и лесен за носење. Лесен и брз начин за украсување на вашата празнична трпеза. 4. Изработени од висококвалитетна ткаенина, добра текстура, удобно чувство, перат, еднократно и издржливо. 5. Лесен за носење, е забавен начин за правење извонредни обични шишиња со вино. 6. Без разлика дали станува збор за прикажување шишиња со вино за време на фестивалот или давање подароци на водителка, тоа дефинитивно ќе додаде радост и празнична атмосфера. Опис на пакетот : . 1* држач за шишиња Со вино Исклучителната изработка и уникатниот дизајн ќе ви донесат луксузно искуство на вас и вашите најблиски. Извонреден комплет за покривање шишиња со вино, погоден за декорација На божиќни забави во домови, барови, вили и канцеларии. Прекрасен дизајн, лесен и лесен за носење. Лесен и брз начин за украсување на вашата празнична трпеза. Изработени од висококвалитетна ткаенина, добра текстура, удобно чувство, перат, еднократно и издржливо. Лесен за носење, е забавен начин за правење извонредни обични шишиња со вино.

За производот

Купувачите избираат и