0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хаити Мажи Стенд-Ап Јака Долги Ракави Надворешна Облека Обична Јакна Со Качулка Работа Обложена Со Еднобоен Капут Сива Стоечка Јака 2XL

Хаити Мажи Стенд-Ап Јака Долги Ракави Надворешна Облека Обична Јакна Со Качулка Работа Обложена Со Еднобоен Капут Сива Стоечка

DEN 623.84
Достапно.

Од стока

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Долг Грашок Палто, Мажи Typeот Палто Тип На Шема : Еднобојна, Патент Боја : Црна, Сива, Сина, Црвена, Зелена (По Избор)Големина : М, Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестернеклин : Стенд-Ап Јака Должина : Колк Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Зимски Топол Капут За Мажи,Секојдневен Деловен Палто Од Грашок, Долги Ракави Со Долги Ракави Јакна За Вратот. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.

За производот

Купувачите избираат и