0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Култура Во Собата Протези Зомби Вампир Заби Дух Ѓаволот Огради Партија Ноќта На Вештерките Реквизит

Култура Во Собата Протези Зомби Вампир Заби Дух Ѓаволот Огради Партија Ноќта На Вештерките Реквизит

DEN 112.32
Достапно.

Од стока

Спецификации : . Овие огради се реални, прилагодено прицврстување и еднократно. Тие можат да одговараат на кучешки или секачи или долни заби. Оригиналност за вашата шминка, особено совршена за забава За Ноќта на Вештерките, создадете бесконечна витална сила за вас. Направено од стоматолошка композитна смола без никаква штета, исплакнете темелно со сапун и топла вода пред употреба, чувајте ја сува за чување. Како да се користи : потребно е лепило за протези (или високо леплива гума за џвакање, тофи, итн.). Тип : Вампирски Заби. Материјал : Смола. Боја : Крем боја. Карактеристики : Реални, Реквизит За Ноќта На Вештерките, Костим За Косплеј. Детали За Големината : . Тип 13 : 13мм/0,51" (Прибл.). Тип 15 : 15мм/0,59" (Прибл.). Тип 17 : 17мм/0,67" (Прибл.). Тип 19 : 19мм/0,75" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Вклучен Пакет : . 2 х Вампирски Огради. 1 х Јасна Пластична Кутија Овие огради се реални, прилагодени за прицврстување и еднократно. Тие можат да одговараат на кучешки или секачи или долни заби. Оригиналност за вашата шминка, особено совршена за забава За Ноќта на Вештерките, создадете бесконечна витална сила за вас. Направено од стоматолошка композитна смола без никаква штета, исплакнете темелно со сапун и топла вода пред употреба, чувајте ја сува за чување. Како да се користи : потребно е лепило за протези (или високо леплива гума за џвакање, тофи, итн.).

За производот

Купувачите избираат и