0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Алуеу женски летни врвови за жени женски врвови време и тру врвови Женски Модни Тркалезни Копчиња За Печатење Со Долг Ракав Асиметричен Врв На Полите

Алуеу женски летни врвови за жени женски врвови време и тру врвови Женски Модни Тркалезни Копчиња За Печатење Со Долг Ракав

DEN 143.84
Достапно.

Од стока

35"101440109cm/42.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.16" ракав : 60см/23.13" големина : сад : 14 велика Британија : 18 еу : 44 биста : 127 CM/50.23" Должина : 71см/27.80" должина : 76cm/29.13"US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 127cm/50.46"SLeeve : 62cm/24.74"US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 118cm/46.92" Направено Од лесна ткаенина што дише.17" Големина : САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.91" ракав : 61см/24.95"81238102cm/40.35" големина : сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 БИСТА : 109см/42.23"Length : 71cm/27.92"жени мода тркалезна вратот печатени копчиња долг ракав асиметрични ПОЛИТЕ ВРВОТ Features : 1.Големина : САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.74" големина : сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 БИСТА : 118СМ/46.43" Ракав : 58см/22.16"SLeeve : 60cm/23.

За производот

Купувачите избираат и