0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Jordордаче, со високи фармерки од џеб од џеб од лепенка

Jordордаче, со високи фармерки од џеб од џеб од лепенка

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Зголемено и ласкаво, високиот џеб на џебот на Jordордаче, широки фармерки со нозе, нудат неспоредлива удобност и лесен стајлинг. Овие разноврсни фармерки се супер затегнати и удобно се движат со вас. Тие лесно се облекуваат нагоре или надолу со блејзер и потпетици чизми или патики и мета. Овие фармерки со лесна облека седат на вистинското место на колковите и ја ласкаат секоја крива. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : тенок; широка нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Две предни и две задни џебови. Карактеристики : Не-јаз на половината за дополнителна удобност; јамки на појас. Womenенски широки џебни фармерки од Jordорда.

За производот

Купувачите избираат и