0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Посебна Јасна Хибридна Кутија Отпорна На Удари За Samsung Galaxy Note - Tpu Браник Акрилен Заштитник На Екранот Од Калено Стакло-Роден да биде Еднорог

Посебна Јасна Хибридна Кутија Отпорна На Удари За Samsung Galaxy Note - Tpu Браник Акрилен Заштитник На Екранот Од Калено Стакло-Роден

DEN 239.84
Достапно.

Од стока

Флексибилниот пластичен браник TPU обезбедува заштита од удари за рабовите на вашиот уред, додека тврдиот акрилен грб го одржува задниот дел од уредот без гребење!. НЕМА да ВЕ ОПТОВАРУВА – само 1 унца и дебелина од 0,4 инчи - лесно се лизга во вашиот џеб без да создаде испакнатост!. Изберете го дизајнот што е соодветен за вас, отпечатен директно на задниот дел од куќиштето користејќи го нашиот специјален процес што нема да се лупи, гребе или избледи. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА-Дистинк обезбедува доживотна гаранција за самиот случај, како и за печатениот дизајн!.Нашата уникатна, прилагодена графика е дизајнирана и отпечатена токму овде во Соединетите држави.

За производот

Купувачите избираат и