0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
ixtreme дете за момче во боја на бојата со детали од лента за цигари, големини 2T-4T

ixtreme дете за момче во боја на бојата со детали од лента за цигари, големини 2T-4T

DEN 319.68
Достапно.

Од стока

Чувајте го вашето малечко топло и стилски оваа сезона со Ixtreme Boys Colorblock Puffer со детали од лента за цир. Деталите за ленти обезбедуваат тренд-десен стил, додека обвивката отпорна на вода, како и обвивката за поларно руно, обезбедува топлина и заштита од елементите. Ова палто е сигурно да го задржи пријатно и топло на студениот зимски ден. Худ. Полиестерска измислица. Водоотпорен. Поларна обвивка за руно. Детали за цир.

За производот

Купувачите избираат и