0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гаранималс Бебе девојче со шорцеви и шорцеви за велосипеди, мултипак, 4-пакувања, големини 0 3М-24м

Гаранималс Бебе девојче со шорцеви и шорцеви за велосипеди, мултипак, 4-пакувања, големини 0 3М-24м

DEN 287.68
Достапно.

Од стока

Измешајте ги и совпаѓајте ги шорцевите на Гаранималс за најстрогите креации! Одликувајќи се со шорцеви за велосипеди и хартија, овој мултипак е лесен додаток на нејзината гардероба за секојдневна претстава. Симпатична и шарена со цврсти тонови и отпечатоци, овие шорцеви за бебе девојче се забавни и удобни, совршено спарувајќи се со нејзините омилени тимови и врвови. Погоди што? Тие исто така прават одличен подарок за неа! Исклучиво на. Материјал : шорцеви за велосипеди : 56% памук/38% полиестер/6% спандекс; Шорцеви за хартија : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 шорцеви за хартија; 2 шорцеви за велосипеди. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички отпечатоци и цврсти тонови. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Порта за хартиени и велосипеди за велосипеди од Гаранимали.

За производот

Купувачите избираат и