0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ние Сме Насекаде

Ние Сме Насекаде

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Ние Сме Насекаде 24 Х 36 постер за Печатење со димензии 24, 0х36, 0 инчи (61х92 см) и идеална големина за секоја стандардна рамка 24, 0х36, 0. Лесната и ниско-отсјајна сатенска завршна хартија создава уметност за постери со квалитет на фотографијата за вашиот домашен декор. Сите отпечатоци од постери се внимателно валани и спакувани. Професионално печатени Во Тексас на премиум киселина-слободен хартија. Нашата курирана колекција на официјално лиценцирани и прилагодени дизајнирани уметнички отпечатоци се совршени за употреба како Подароци За Денот на Таткото, отпечатоци од уметнички ѕидови во расадник за тушеви за бебиња или како подароци за наставници. Забавен принт прави уникатен подарок за секого! Вашиот дом веројатно би можел да користи и кул ѕидна уметност и декорација, нели? Обидете се да ги ажурирате просториите со голем сообраќај како бањите : новите уметнички дела во бањата или дури и уметничките дела во игротеката ќе им дадат на вашите ѕидови свеж изглед. Кул домашен декор е на дофат.

За производот

Купувачите избираат и