0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хуинијадесе Фрижидер Виси Торба Кујна Складирање Опсег Покрие Декор Водоотпорен

Хуинијадесе Фрижидер Виси Торба Кујна Складирање Опсег Покрие Декор Водоотпорен

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Фрижидер виси торба Кујна Складирање Опсег Покрие Декор Вода профеатура : насловна употреба покритие за чувајте го Фрижидерот Од Валкани!Дебелиот пева материјал, мека дишечка Нечистотија И водоотпорна ткаенина, може да се измие дизајн, продавница во фрижидер, И Нечистотија, влага, Мувла и може да ја украси домашната средина.Не само кога фрижидерот нечистотија покритие, исто така можете да го користите Кабинетот Нечистотија крпа, мулти-цел.Постојат три џебови од двете страни, може да се користат за складирање на дневни мали предмети, погодно е и складирање.Работете добро, издржливо. Спецификации : Количина : 1 PCType : Cover Color На Фрижидерот : Како Што Е Прикажано На Сликата Материјал : PEVASize : Околу 130 € 54cm Pattern : Како Што Покажуваат Сликите содржина На Пакетот : 1pc фрижидер за складирање покријте Домашен текстил. Сосема нов и квалитетен. Издржлив и удобен за употреба.

За производот

Купувачите избираат и