0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Студената индустрија розова летна палма лисја печатени дизајнирани перници за фрлање од Пол Брент

Студената индустрија розова летна палма лисја печатени дизајнирани перници за фрлање од Пол Брент

DEN 236.48
Достапно.

Од стока

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries. Перниците се печатат во широк спектар на бои, стилови и трендови. Перниците пристигнуваат со инсерти што веќе се вметнати во нивниот случај. Идеално за дневни соби, спални соби, семејни простории, каучи и столчиња. Случаи со тематски перници со уметност печатени во САД. Димензии : 4 перници, на секои 18 x 18 инчи. Декоративните перници се одличен и лесен начин за промена на просторијата во секунди, додавајќи и декоративен акцент и удобност на вашите ентериери. Перниците пристигнуваат со вметнување веќе патент внатре и подготвени за пената. Вметнување на обвивка и полнење се направени од полиестерски материјал . за да се измие отстранување на вметнувањето од обвивка со употреба на невидлив патент. Исчистете ја перницата кутија одделно, машинско миење на деликатно со ладна вода и благ детергент. За најдобар квалитет висат суво. Вметнувањето на перници е само чисто место . Дизајн од Пол Брент. Уметничките дела се однесуваат на : вегетација; Растенија; Лист; Палма; Тропски; Лето, розова. Предложена просторија : Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

За производот

Купувачите избираат и