0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Skechers Cleo Carats Balllet Flat

Skechers Cleo Carats Balllet Flat

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Дајте им на нозете малку одмор од вашите фенси потпетици и лизгајте ги Skechers Cleo 3 Carats Balllet Flat. Овој балет стан има горен мек ткаенина за истегнување што нуди вклопување, а мемориската пена со ладење на воздухот обезбедува долготрајна удобност и амортизирање на нозете. Био-Дри-пријателски веган, меки затегнати ткаенини ткаенини горните детали за шиење на акценти на преклопување на потпетици за стилски преден панел изглед, се протегаат плетено мека јака дизајн за флексибилна удобност мека ткаенина, ткаенина за чевли за чевли на врвот, ладно олабава меморија за ладење на мемориска пена, пернистична удобност, рамна комфорна влошка, рамна мин. аутсајл. Skените Skechers Cleo 3 Carats Flat.

За производот

Купувачите избираат и