0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сребрени фармерки копродукции Coенски плус големина Суки со средно кревање фармерки со фармерки со големина на половината со 12-24

Сребрени фармерки копродукции Coенски плус големина Суки со средно кревање фармерки со фармерки со големина на половината со

DEN 360.00
Достапно.

Од стока

Сребрени фармерки копродукции Suki Mid Rise Bootcut фармерки плус големина - Suki е наше најпродавано средно издигнување на Curvy Fit. Тој е дизајниран со контурирана лента за половината што се контурите токму таму каде што ви треба за нула. Исто така, распрснува заоблен заден дел и има џебови за грб кои создаваат ефект на кревање на задник. Завршено со леснотија во колкот и бутот за да ги прегрнете кривините. Фармерки за подигање со темно миење на индиго. Висок тексас тексас со голема флексибилност и мекост. 11.5 '' Среден пораст. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 20 '' Отворање на нозете. Моделирани во големина 14 и 33 '' inseam.

За производот

Купувачите избираат и