0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Брноо ТАВАНСКИ Вентилатор ПРЕДВОДЕНИ Светлосни Сечила Кристален Тавански Вентилатор ПРЕДВОДЕНА Светлина СО Далечински Управувач За Домашна Дневна Соба

Брноо ТАВАНСКИ Вентилатор ПРЕДВОДЕНИ Светлосни Сечила Кристален Тавански Вентилатор ПРЕДВОДЕНА Светлина СО Далечински Управувач

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Карактеристики : Изработени од висококвалитетни материјали, цврсти и издржливи.Прекрасна кристална покривка, елегантна и шармантна декорација за вашата куќа.Сите завршетоци се нетоксични, безбедни и еколошки.Исклучително мазно и тивко работење, без звучни звуци на моторот.Доаѓа со дизајн на далечински управувач, удобен и практичен.Интегрирано таванско светло за осветлување, одличен избор за сите корисници.Спецификации : Состојба : 100% Материјал За Покривање На Ново Светло : кристална Боја : Хром боја : 44 инчен мотор : AC153x15mm Blade : 4 pcs Voltage : 110vlight извор : LED 24wcontrol режим : далечински управувач (1 * aaa батерија не е вклучена)Список На Пакети : 1 * Замав Цевка Долг1 * Виси Држач1 * Долга Замав Цевка1 * Краток Замав цевка1 * Капак На Звучникот1 * Главен Мотор1 * плоча1 * светилки и Фенери1 * хардверски пакет1 * избалансиран Пакет1 * Извор На Светлина1 * далечински управувач1* кристални додатоци4 * СЕЧИ1 * инструкции изработени ОД висококвалитетни материјали, цврсти И издржливи. Прекрасна кристална покривка, елегантна и шармантна декорација за вашата куќа. Сите завршетоци се нетоксични, безбедни и еколошки. Исклучително мазно и тивко работење, без звучни звуци на моторот. Доаѓа со дизајн на далечински управувач, удобен и практичен.

За производот

Купувачите избираат и