0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Женски Денот На Благодарноста Печати Лабава Долги Ракави Руно Преголеми Дуксер Пуловер

Женски Денот На Благодарноста Печати Лабава Долги Ракави Руно Преголеми Дуксер Пуловер

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Совршено за обложување со кардиган, блејзер, јакна или трикотажа кога се чувствувате малку студено. ●Соодветна Пригода}Лабави маици убави за секојдневниот живот, Облечени во обична врвна кошула за да се загреат во дневната соба, излегување на отворено, одење на одмор со семејството, одење на шопинг, секојдневно, ноќно излегување, клуб, коктел, вечер, забава, дом, вечера, одмор, ден и надвор од сите посебни прилики. ●Модно Совпаѓање Како врв на маица,можете многу лесно да се облечете со слаби јога хеланки/ стп хеланки, панталони/ фармерки/ шорцеви со висок струк, патики, чизми и високи потпетици итн. ●Еден Врв На 3 Начини На Носење ● Врзување јазол на дното, или навивање панталони или само изневерување за секојдневен изглед. Долг ракав, тркалезен врат, секојдневен, еднобоен, опуштете се. Материјал : Полиестер, Мек И Удобен2.Карактеристики : 1. Ако сте сигурни во големината, испратете ни порака. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет или зима. Со што и да колокацирате, ќе се појави нов изглед.

За производот

Купувачите избираат и