0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Чудо нација за момчиња за новороденчиња за домашни печати патики, големини 2-6

Чудо нација за момчиња за новороденчиња за домашни печати патики, големини 2-6

DEN 575.84
Достапно.

Од стока

Изгледајте го изгледот на вашето момче за новороденче со овие стилски патики на платно од Wonder Nation! Овие солидни патики се направени со лесен текстил од Twill што е вода безбедна и лесна за чистење. Дизајнирана со силуета со низок врв за лесно вклучување и исклучување, овие чевли имаат дизајн на лизгање со прилагодлива лента за кука и јамка за безбедно вклопување. Поставата за држење и подножјето со целосна должина обезбедуваат неговите нозе да бидат удобни за целиот ден. Не-обележувачката гума од надворешната страна е доволно тешка за игра на отворено, но нема да остави измет на затворени површини. Само на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Прилагодлива лента за кука и јамка за лесно вклучување и исклучување. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики : Подножјето со целосна должина дава целодневна удобност и амортизирање; Не-обележувањето на надворешната страна е совршена за забава во затворен простор/надворешна работа; целиот дизајн за смел изглед; Патика со низок врв со горниот текстил од Твил за удобност без вода. Необични патики за печатење на платно за новороденчиња од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и