0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кастрење Продавница Широк Рамен Еластична Лента, Растеглив Појас Лента Еластична Кабел-Бела, 1mtr

Кастрење Продавница Широк Рамен Еластична Лента, Растеглив Појас Лента Еластична Кабел-Бела, 1mtr

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Продавницата за кастрење обезбедува широк спектар на еластики, најлонски жици и материјали за шиење што можат да се користат во различни области на плетење, шиење и занаети сами овој еластичен кабел е прилагодлив, еластичниот кабел може да се исече со која било должина што ви треба и да се користи во различни прилики широк еластичен со силна еластичност и флексибилност, добар избор за процесот на шиење и плетење. Еластичниот кабел е совршен за замена и поправка на вашите скршени еластики во панталони и здолништа појаси, ленти за глава на девојки, ленти за перики, породилни фустани итн. ЕЛАСТИЧНА ЛЕНТА : оваа дебела еластична лента има должина од 1 Метар и ширина од 12мм, што е совршено за шиење и плетење. МАТЕРИЈАЛ : лентата за облекување е изработена од еластична што го прави растеглив, издржлив и доволно цврст за долг рок. Конецот има силна еластичност и нема лесно да се скрши. КАРАКТЕРИСТИКИ : со добра еластичност и флексибилност, добар избор за вашето шиење. Овој дебел рамен дизајниран еластичен кабел е прилагодлив, издржлив, мек и удобен, корисно е да ја прилагодите должината како што сакате од вашата облека. СИЛНА ЕЛАСТИЧНОСТ : еластичната лента за шиење во опсегот на дозволена еластична деформација на истегнување, лесно може да ја врати оригиналната должина без деформација. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : Идеален За Изработка на средна облека до поголема облека, облекување, нараквица на облека, разни уметнички и занаетчиски проекти, скринши итн.

За производот

Купувачите избираат и