0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Челзи Гроздобер Петел Волна Површина Килим, Црна, 4'6 6'6 Овална

Челзи Гроздобер Петел Волна Површина Килим, Црна, 4'6 6'6 Овална

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Американа Област Килими. Рака Закачена Во Кина. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Големина : 4'6" х 6 '6" Овална. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат.Челзи Килим Колекција. Направено од 100% чист девствен куп волна за меко чувство и софистициран изглед што го збогатува карактерот на домашниот декор.

За производот

Купувачите избираат и