0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Партија Солидна Директно Црна Плус Големина Здолништа

Партија Солидна Директно Црна Плус Големина Здолништа

DEN 207.20
Достапно.

Од стока

Партија Обичен Директно Црна Плус Големина Здолништа 0 XL (12) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Црна Партија Обичен Директно Плус Големина Здолништа Плус Големина Дното Плус Големина Здолништа И Одговара(Инч)големина На Половината Должина На Половината Големина На КОЛКОТ 12 0 XL 34.6 16.7 44.1 14 1 XL 37 17.3 46.5 16 2 XL 39.4 17.9 48.8 18 3 XL 41.7 18.5 51.2 20 4 XL 44.1 19.1 53.5 Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Нашата Големина Пред Да Нарачате. Црна Партија Солидна Директно Плус Големина Здолништа 0 XL (12). Кратки Здолништа Со Цврста Плус Големина Кои Не Се Протегаат Црна 0 XL_USA големина (12). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Црна. Стил : Партија. Тип На Шема : Обичен. Детали : Нивоа Слој. Тип : Директно. Должина : Кратко. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Не-Истегнување. Материјал : Ткаенина. Состав : 5% Спандекс. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

За производот

Купувачите избираат и