0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
FC150B 1,000-CFM Променлива Брзина Без Четки-DC-Мотор Полнење На Целата Соба Циркулатор На Воздухот И Комунални Вентилатор

FC150B 1,000-CFM Променлива Брзина Без Четки-DC-Мотор Полнење На Целата Соба Циркулатор На Воздухот И Комунални Вентилатор

DEN 719.84
Достапно.

Од стока

40-вати мотор привлекува само . Опции за секогаш вклучено поставување или користење на 3-часовен тајмер За Поставување-Заборавање. ETL / CETL безбедност сертифициран и ги исполнува барањата ЗА безбедност OSHA.

За производот

Купувачите избираат и