0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Vue Елементи Хинтон Јорган Покритие Сет

Vue Елементи Хинтон Јорган Покритие Сет

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Ажурирајте го секој декор со едноставниот, лежерен изглед На Комплетот Хинтон 3 Парчиња Јорган. Овој разноврсен јорган се одликува со богата цврста материја со ленена текстура и мека, живеена livedетика во прекрасни неутрални тонови. Затворачите за вратоврска додаваат допир на стил. Сетот вклучува еден јорган и два координативни шеми. Кралицата постави мерки 90х90 со две стандардни шеми 20х26. Кралот постави мерки 102х90 со две 20х36 шами. Затворачи за врзување на долниот раб. Машина за перење. 55% Лен/45% Памук. Vue Елементи Hinton 3 Парче Јорган Постави кралицата во собата мерки 90 "x90"со две 20" x26 " стандард шеми. Кралот постави мерки 102 "x90"со две 20" x36 " шеми. Затворачи за врзување на долниот раб. Машина за перење. 55% Лен/45% Памук.

За производот

Купувачите избираат и