0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вестар ЕМ - Мотор Монтирање Одговара изберете: МИЦУБИШИ ГАЛАНТ ГСХ

Вестар ЕМ - Мотор Монтирање Одговара изберете: МИЦУБИШИ ГАЛАНТ ГСХ

DEN 959.20
Достапно.

Од стока

Во Вестар, ние се гордееме што ви даваме врвни квалитетни монтирања по конкурентна цена. Ние ги користиме само највисоките материјали дизајнирани специјално за вашата апликација и применуваме финиш кој не само што ќе го подобри изгледот на планината, туку исто така ќе помогне да се продолжи животот на планината. Вестар ЕМ-8281 Монтирање На Моторот Одговара Изберете : 1990 МИЦУБИШИ ГАЛАНТ ГСХ 4 Цил 2 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и