0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Women'sенски плус големина со долг ракав, памук од памук

Women'sенски плус големина со долг ракав, памук од памук

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Мислиме кога ќе кажеме дека нашиот памучен кардиган Supima® оди насекаде и со сè. Зошто сме толку сигурни? Направено е од супериорен памук Supima® кој создава еластични предива што траат, ја задржува бојата подобро и има рафинирана тежина за да ве одржува удобно во текот на целата година. Се вклопува доволно блиску до телото за да ви даде совршена форма, работен ден до викенд и повторно да се врати. Класично деколте на екипажот. Долги ракави, предно хитови на копчето за школка со фаукс на средниот колк 76% памук/20% најлон/4% спандекс. Машинско миење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и