0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Sirpi wallид-преклопувања Бетина надвор од белата позадина на Дамаск

Sirpi wallид-преклопувања Бетина надвор од белата позадина на Дамаск

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Уживајте во традиционалната величественост со оваа позадина на Регал Дамаск. Деликатните флорали и сложените лисја од лисја формираат бледо таупе силуети по должината на белата позадина украсена со текстура на дрва. Одликувајќи се со низа возбудливи модели на разни стилови, Sirpi е еклектична колекција со максималистичка талент. Со кранови инспирирани од Chinoiserie, класични дамаци и боемските флорали, овој асортиман на позадини носи безвременска убавина во просториите. Незавиден винил материјал. 20.9-во повторување, натпревар со капка. Чиста може да се избрише и може да се опише.

За производот

Купувачите избираат и