0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Домашна домашна завеса за туширање во бело

Домашна домашна завеса за туширање во бело

DEN 223.84
Достапно.

Од стока

Трансформирајте го изгледот и чувството на вашата бања со прекрасни текстурирани и разнобојни ткаенини за туширање од ткаенини од дома. Овој цветен дизајн додава мода и стил додека се обраќате на вашите потреби за завеса за туширање. Одликувајќи се со атрактивен цветен дизајн, овие завеси обезбедуваат покриеност на отворите за туширање и када. Класичниот стил додава изглед на резолуција и убаво координира со кој било декор на бања. Премиум квалитетен тесен ткаенина на ткаенината и специјализираната конструкција им овозможува на овие завеси со цврста, мазна текстура што е направена за да издржи влажни околини за бања богати со влага . рака налик на памук обезбедува луксузно чувство без да држи влага и мириси како памук . Со можноста да се исуши брзо, ткаената конструкција на микро-влакна е издржлива, но сепак мала тежина и доволно воздушна за да се овозможи влагата да се одвива без да се формираат мириси . тие убаво се влеваат за чист свеж изглед во вашата бања и имаат меко чувство за рака.

За производот

Купувачите избираат и