0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Stuple Industries села бела штала апстрактна цветна ливада на природа сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност, дизајн од студиото Тава

Stuple Industries села бела штала апстрактна цветна ливада на природа сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност,

DEN 527.84
Достапно.

Од стока

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : зграда; Надвор; Природа; Куќа; Сликарство; Село; Рурален. Дизајн од Tava Studios.

За производот

Купувачите избираат и