0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Елегантен дом за завеси за завеси за завеси, антички месинг црн, шипка со дијаметар од 1

Елегантен дом за завеси за завеси за завеси, антички месинг црн, шипка со дијаметар од 1

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Елегантниот комплет за прозорци за прозорци на Baldwin ќе го истакне вашиот декор за дома, додека додава елеганција на речиси секој прозорец. Овој атрактивен сет на завеси за завеси, прикажан во антички месинг/црна завршница, содржи телескопска челична шипка која лесно може да се прилагоди насекаде од 28 "до 48 ". Подобрете го вашиот простор за живеење со омилените завеси поставени на оваа шипка за завеси за прозорец за прозорец, која доаѓа со финалиња, загради за монтирање на wallидови, завртки и вметнување на сув wallид. Елегантниот комплет за прозорци за прозорци на Baldwin ќе го истакне вашиот декор за дома, додека додава елеганција на речиси секој прозорец. Овој атрактивен сет на завеси за завеси прикажан во антички месинг/црна завршница содржи телескопска челична шипка која лесно може да се прилагоди на кое било место од 28 "до 48". Подобрете го вашиот простор за живеење со омилените завеси поставени на оваа шипка за завеси за прозорец за прозорец, која доаѓа со финалиња, загради за монтирање на wallидови, завртки и вметнување на сув wallид.

За производот

Купувачите избираат и