0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ournourneуни колекција женски сандали со мулти -каиш во кенади

Ournourneуни колекција женски сандали со мулти -каиш во кенади

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Чевли со прекрасни места за одење, колекцијата Кенади од Гурај. Оваа летна пета има повеќе ленти на врвот со детали со брада. Блок потпетица, мека веганска кожа и постепено стапало го завршуваат овој свеж изглед. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и