0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
SAFCO производи импровизирани машини за штанд, една полица, 26,25W 21D 26,5H, црна цреша

SAFCO производи импровизирани машини за штанд, една полица, 26,25W 21D 26,5H, црна цреша

DEN 623.84
Достапно.

Од стока

Стои Safco импровизирачки штанд на машината. Користете машинска штанд за да го ослободите просторот за додаток и да ги одржувате резервите блиски и организирани. Во прав палто челична рамка за издржливост со проucирни поликарбонатни страни и задните панели. Сместува на повеќето канцелариски машини. Четири тркачи (две заклучувања) за лесна подвижност. Боја : црна/цреша; Семејство во боја : цреша; Капацитет (тежина) : 100 фунти; Кастер/Глајд/тркало : Четири 2,5 "Кастери (2 заклучување). Овој SAFCO производи импровизирани машини за држач, една полица, 26,25 W x 21 D x 26,5 H, црната/црешата е одлична штанд, машина и кабинети по намалена цена Не можете да ја пропуштите. Во прав палто челична рамка за издржливост со проucирни поликарбонатни странични и задни панели . сместува повеќето канцелариски машини . Голема област за складирање со една фиксна полица . Четири тркала (две заклучувања) за лесна подвижност.

За производот

Купувачите избираат и