0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Чевли за вечерни фустани со широка ширина на Ема за свадба, матурска и вечера сребро 8,5

Чевли за вечерни фустани со широка ширина на Ема за свадба, матурска и вечера сребро 8,5

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Цветни чевли со широка чевли со широка ширина за свадба, матурска и вечера. Оваа дами чевли со средна потпетица обезбедува удобно вклопување и е совршено елегантно и модерно за секоја посебна пригода или планирана манифестација како лилјак мицвави, слатки шеснаесетти или забави за ангажмани. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка (Е) ширина од Фазпаз. Металик синтетички. 2.5 "средна потпетица. Слингбек со прилагодлива тока. Зашилена пети. Гума ѓон.

За производот

Купувачите избираат и