0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Tee за изведба на кратки ракави на Easton Alpha Alpa

Tee за изведба на кратки ракави на Easton Alpha Alpa

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Поточно дизајниран да издржи каква било прослава за соблекувалната во пост-сезоната. Новата естон линија на перформанси, сите се изработени од 100% полиестерски мрежен материјал, кој е неспоредлив на теренот и ја фаќа влагата, ве одржува ладна, суво и лесна. Tee Alpha Performance е ултра изводлива и дизајнирана да издржи на која било прослава за соблекувални за шкафчиња. Ткаенината со дресови со мрежница промовира движење на влага за светло и суво вклопување. Направен од 100% полиестерски мрежен материјал кој е неспоредлив на теренот, бидејќи ја фаќа влагата, ве одржува ладно, суво и лесен. Логото за пренесување на топлина во Истон на ракавот, оставајќи просторија на предната и назад за тимска сублимација. Достапни големини : возрасни и млади. Достапни бои : црна, бела, црвена, морнарица, кралска, зелена, сива.

За производот

Купувачите избираат и