0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Копчиња Музика Електронска рекорд на тастатура за рекорд и w mic

Копчиња Музика Електронска рекорд на тастатура за рекорд и w mic

DEN 527.84
Достапно.

Од стока

Оваа 54 клучна електронска тастатура за звук е совршен за секој од почетник до напредно ниво на вештина. Совршено е за стимулирање на имагинацијата на детето и запалување на нивната креативност. Опремено со најразлични звучни ефекти и поставки, можете да создадете музика со уникатен звук на свој. Програмите за учење за учење и репродукција на репродукција на корисникот го прават тоа едноставно за секој на кое било ниво да се подобри. Неговиот компактен лесен дизајн ви овозможува да ја транспортирате тастатурата буквално каде било со леснотија. Боја : Црна - Карактеристики : 54 стандардни копчиња за хармоника 10 различни тонови. 10 видови ритми 16 Контрола на волуменот 6 Демо песни/Лекција/7 Звучни ефекти 32 Контрола на темпото Вибрато/Одржување/Функција за учење/рекорд за репродукција/репродукција LED дисплеј надворешен звучник/микрофон/DC/AC моќност. Не за професионална употреба. Спецификации : Димензија : 24 3/4 ”(л) x 7” (w) Влез на адаптер : 110 V ~ 60 Hz; Излез : 9 V ~ 500m A (вклучен) Батерија : 6 АА батерии (не е вклучено) Пакетот вклучува : 1 x Електронски орган 1 x адаптер 1 x микрофон Calhome 54 копчиња Музика Електронска тастатура за записи/репродукција и W/Mic.

За производот

Купувачите избираат и