0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност Bon Mots II Canvas Art by Color Bakery White Matte, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Bon Mots II Canvas Art by Color Bakery White Matte, црна рамка

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Бон Мотс Втори“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, црна рамка : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и