0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Pyle Mini Electric Guitar Amp - Преносен засилувач за инструменти со вати со звучник со висока дефиниција, волумен, бас, височина, искривување, контроли за добивање, приклучок за

Pyle Mini Electric Guitar Amp - Преносен засилувач за инструменти со вати со звучник со висока дефиниција, волумен, бас, височина,

DEN 2544.00
Достапно.

Од стока

55мм за вклучување/ исклучен прекинувач за вклучување на слушалки w/ LED индикатор специјално дизајниран за подобрени функции за реакција со висока фреквенција : влез, прекинувач за влез, волумен, TREBLE , Бас, излез на слушалки преносен и лесен за лесен транспорт вклучува излез на слушалките за тивка пракса 5 ”висока дефиниција : Amp со пренос на електрична гитара од 10 W има звучник со 5" вграден звучник со висока дефиниција.Контрола на звучникот со висока дефиниција 5 '' Обем на звучникот со висока дефиниција, контроли на бас и високи тревки 3. Слушалки Aux излез : 10 Watt Mini и лесен преносен засилувач за гитара е опремен со 3,5 mm линија на стерео слушалки за тивко соло вежбање. Звукот не се репродуцира преку вградениот звучник кога слушалките се користат.

За производот

Купувачите избираат и