0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Волонтерите на Тенеси волонтери големо машко фланел пантолона, 2xl

Волонтерите на Тенеси волонтери големо машко фланел пантолона, 2xl

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Покажете го вашиот тимски дух со оваа машка фланелна пантолона. Тоа е 60% памук/40% полиестерска фланел со надворешно влечење, функционална вез на летање и тим на левата нога. Одлично одговара, многу мека и удобна. Машка фланелна пантолона, памук од 60%/40% полиестер фланел, надворешно влечење, функционална летачка и тимска вез на левата нога.

За производот

Купувачите избираат и