0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Играње за уметноста на платното од гено народи

Трговска марка ликовна уметност „Играње за уметноста на платното од гено народи

DEN 399.84
Достапно.

Од стока

Уметник : Geno Peoplessubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има елени како седи над покер-табела во центарот на рамката.Гено е роден во Панама Сити Флорида и има црташе уште од мало дете. Бидејќи е најстариот од пет момчиња, тој е благословен да го наследи уметничкиот ген што е предаден на најстарото дете во последните четири генерации. Без формална обука, тој се гордее со можноста да постигне совршенство. Тој исто така верува дека неговата сила во неговите уметнички дела се постигнува со тоа што е многу разноврсен уметник. Genено народите „играат за платно“ уметност.

За производот

Купувачите избираат и