0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Живописен живот пластична четка за мачки

Живописен живот пластична четка за мачки

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Ibrивописната премија за мачки за мачки е совршена за мачки со долги, кадрави или исклучително тешки палта на кои им е потребно четкање или демантирање. Оваа четка ефикасно ги масира и подмладува косата и кожата, ослободувајќи ги маслата неопходни за живописно палто. Четката има и рачка што не се лизга за зголемен зафат кога се занимава со особено тешка коса. Чувајте ја косата на вашата мачка елегантна и мека со живописно четка за мачки за мачки. Нашите производи се специјално направени со една цел на ум, гледајќи го вашето домашно милениче во најдобар случај. Со најразлични придонеси дизајнирани да ги одржуваат животните здрави, среќни и енергични, живописен живот се издвојува како бренд што навистина го става вашето милениче на прво место. Ако од која било причина вие или вашето домашно милениче не го сакате овој производ, ние ќе го замениме или ќе го замениме или Да ви ги вратат парите. За прашања, јавете се на 1-877-307-2192 или посетете. Ibrивотен животен век на пластична игла четка : Совршена за четкање и дематирање. Ефективно масажи и подмладува коса и кожа. Се одликува со рачка што не се лизга за зголемен зафат. Пластичните иглички помагаат да се отстранат tangles, нечистотијата и лабавата коса. Совршен за мачки со долги, кадрави или исклучително тешки палта. Пар со други живописни најважни работи како контејнери за складирање на храна, лажички за храна и диспензери и многу повеќе.

За производот

Купувачите избираат и