0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Пикет Куќа Мебел Мејерс Мермер Правоаголна Масичка Во Бело

Пикет Куќа Мебел Мејерс Мермер Правоаголна Масичка Во Бело

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Пикет Куќа Мебел Мејерс Мермер Правоаголна Масичка За Кафе ќе изгледа фантастично во вашата дневна соба! Природната, мермерна вена низ масата веднаш ќе биде извонредна во вашата дневна соба. Друга кул карактеристика за овој спој на дневната соба е современата основа на масата. Основата на масата дава ажуриран изглед на овој класичен дизајн, додавајќи уште поголем интерес за ова зачудувачко парче. Додадете ја оваа масичка за кафе во вашиот дом денес за да погледнете во кој ќе сакате да се враќате дома, од ден на ден. Бел Мермер Маса Врвот. Природни, Мермерни Вени. Топло Костен Дрво Маса База Заврши.

За производот

Купувачите избираат и