0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Реставрирано Јаболко Удира Соло Црно Жично На Слушалките ЗА Уши МХ8В2АМ А

Реставрирано Јаболко Удира Соло Црно Жично На Слушалките ЗА Уши МХ8В2АМ А

DEN 799.20
Достапно.

Од стока

*Оваа ставка Е РЕНОВИРАНА. Овие Отчукувања Соло 2 слушалки се прекрасен избор за секој што сака да слуша музика во движење. Ново редизајнираните слушалки сега имаат ажурирана и подобрена акустика, така што можете да ја почувствувате вашата музика на поширок опсег на звук и со јасна, подобрена јасност. Изгледот на овие слушалки на уво е елегантен и рационализиран. Погодно, тие се исто така лесни и удобни за носење долги временски периоди, што ги прави идеални за вашето утринско патување во возот или вашата прошетка во паркот. Овие издржливи слушалки издржуваат тешка употреба без проблем. Кога сакате да ги чувате, едноставно преклопете ги. Реновираното Јаболко Победува Соло2 Црно Жично На Слушалки ЗА Уши RBMH8 W2 AM/A овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

За производот

Купувачите избираат и