0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Под Нил Се Гушкаат Овци-Сини Со Сини Уши

Под Нил Се Гушкаат Овци-Сини Со Сини Уши

DEN 231.20
Достапно.

Од стока

Оваа гушкачка овца има" Рамно " тело кое е флопи, забавно и лесно за држење На Бебето. Полнетите раце и стапала ја прават оваа одлична органска памучна играчка за заби за бебиња. Оваа мека и еколошка органска памучна играчка е со љубов изработена во Сертифициран објект за Фер Трговија без употреба на пестициди или хемикалии. Гушкајте Овци е направен и полнети со 100% ДОБИВА сертифициран органски Египетски Памук. Изработен од ултра мек 100% органски египетски Памук, сертифициран од ГОТС и Златен Печат на автентичен Египетски Памук. "Рамното" овчо тело Е флопи, забавно и лесно За бебето да го држи Со полнети раце и нозе што ја прават оваа одлична играчка за заби за секое новороденче и девојче и момче. 100% органско полнење памук и безбедно за малите усти да џвакаат супер мек памук "шерпа" како текстура на ткаенина Направена Во Египет во одржлив Сертифициран објект за Фер Трговија без употреба на пестициди или хемикалии во текот на целиот производствен процес.

За производот

Купувачите избираат и