0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Избрани челични големи игли за очи со декоративен магнет, брои

Избрани челични големи игли за очи со декоративен магнет, брои

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Пејачката собрани големи игли за очи се наменети за канализации кои користат тешка нишка или работат на дебели ткаенини. Избраните игли за рака се изработени од челик со никел отпорен на 'рѓа и се карактеризираат со екстра долги очи, остри точки и дебели шахти. Чувајте ги сите заедно на декоративниот магнет за лесно пронаоѓање. Овој сет на рака Neele доаѓа со игли со различна големина, кои се движат од игли со големина 16 до игли со големина 22 идеални за проекти за шиење на рацете и други проекти за шиење на рака за кои се потребни густи навои. Сет од 12 пејачки големи игли за очи на декоративен магнет. Никогаш повеќе не губете ги иглите за шиење со овој магнет што се држи до фрижидерот или која било друга метална основа. Иглите имаат екстра долги око, остра точка и густа вратило. Направено од никел-позлатен челик за отпорност на јачина и 'рѓа. Игли со големи очи во големини од 16 до 22 се совршени за тешка нишка или работат на подебели ткаенини.

За производот

Купувачите избираат и