0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Белата, 'рѓа-олеј престанува да се напреди' рѓата напреден сатен спреј, оз

Белата, 'рѓа-олеј престанува да се напреди' рѓата напреден сатен спреј, оз

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Белата, 'рѓа-олеј, запира' рѓа напредна боја со спреј за сатен, 12 мл : 'рѓа-ола запира' рѓа напредна боја на спреј е идеален избор за заштита на металните површини. Напредната формула користи нова технологија за да обезбеди 30% поголема отпорност на корозија и задржување на бојата кога се споредува со првичните запирања на 'рѓата. Високиот излезен врв спречува 50% побрзо за побрзо завршување на проектот и трајната завршница ќе го задржи вашиот проект да изгледа одлично во затворено или надвор. Застанува Rust Advanced е заштита од следната генерација. Користете и во затворено и на отворено на метал, дрво, бетон и asonидање. Напредната формула обезбедува 30% поголема отпорност на корозија и задржување на бојата за долготрајна издржливост. Насликајте се суши на допир за 2-4 часа. 27 мл. може да опфати до 25 квадратни метри . сатенската завршница создава мек, свилен изглед, низок сјаен изглед. Високиот излезен врв спреј 50% побрзо за брзо завршување на проектот.

За производот

Купувачите избираат и