0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дијамант чиста панели за завеси

Дијамант чиста панели за завеси

DEN 319.84
Достапно.

Од стока

Веднаш ажурирајте го вашиот дом dã © Cor со елегантни чисти панели за завеси. Многу чист материјал е совршен за нежно филтрирање на светлината. Polotsебови на шипки : 2 "џебот на шипката се вклопува до шипка за завеси од 1,75" (завеса за завеси се продава одделно). Громи : Секоја панел се одликува со гром во боја на месинг. Секоја 2,5 "Громот се вклопува до шипка за завеси од 1,5" (завеса за завеси се продава одделно). Машинско миење ладен, нежен циклус со благ детергент. Не бели. Tumble Dry Ship. Ладно железо ако е потребно. 100% полиестер. Увезени. 100% полиестер. Многу чиста ткаенина нежно ја филтрира светлината. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и