0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Реставриран HP G3-Mini Core i5-6500T 2.5 GHz 8GB 256GB SSD Windows Pro 64bit

Реставриран HP G3-Mini Core i5-6500T 2.5 GHz 8GB 256GB SSD Windows Pro 64bit

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Направен за секојдневни задачи, овој десктоп компјутер е одличен избор за лесни апликации. Експанзивната меморија ви помага да завршите проекти за обработка на текст, да ги платите сметките преку интернет и да ги проверите вашите пораки и е-пошта. Справете се со вашата листа на задачи со ОВОЈ КОМПЈУТЕР напојуван до intel Core i7 6-ти gen процесори и Windows 10 Професионалец (64bit). Одликувајќи СЕ ДО 16 GB меморија. Intel Core i5-6500 T 2.5 GHz. 8 GB Ram Меморија. 256ГБ ССД. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

За производот

Купувачите избираат и