0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Лисенреин Фустан За Забави За Деца Девојки Мало Дете Фустан Без Ракави Голем Фустан Од Натпревар За Принцеза Фустан

Лисенреин Фустан За Забави За Деца Девојки Мало Дете Фустан Без Ракави Голем Фустан Од Натпревар За Принцеза Фустан

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Големина (инчи)ttttt t. Пријателски Совети : . 130должина : t27, 56 t Bust : t26, 77 t Age : t5-6 Години. Спецификација : . Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. 150tlengh : t31, 50 t Bust : t29, 92 t Age : t7-8 Години. ГОЛЕМИНА : 3-4 години, 4-5 години, 5-6 години, 6-7 години, 7-8 години.Детски Девојки Партија Наметка Фустан Мало Дете Ракави Еднобојна Голема Лак Облечи Принцеза Натпревар Фустан . 110t Length : t60t Bust : t60t Age : t3-4 Години. ПАКЕТ ВКЛУЧЕНИ : 1x Фустан. Содржина На Пакетот. Име : Детски Девојки Партија Фустан . Големина(см)ttttt t. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Пол : деца девојки. Должина на ракавот : Без Ракави . 1x Фустан. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

За производот

Купувачите избираат и