0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Пунтоко Плус Големина Дозвола Женска Боја Лабава Долги Ракави Маица Блуза

Пунтоко Плус Големина Дозвола Женска Боја Лабава Долги Ракави Маица Блуза

DEN 383.84
Достапно.

Од стока

95"Sleeve : 52cm/20.65"Size : XXLSize. : Medium US : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 102cm/40.75"Length : 72cm/28.31"Shoulder : 42cm/16. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 106cm/41. зимски капут За жени дозвола.35"Sleeve : 53cm/20.26"Size : XLSize.26"XLX-Large101440110cm/43.14"Length : 73cm/28. Симпатичниот и смешен дизајн на печатење ја прави вашата кошула за дно.58"Shoulder : 39cm/15.74"Sleeve : 54cm/21. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.73"Shoulder : 41cm/16.88 "Рамо : 43cm/16.05" жените Плус големина Долги Ракави дозвола 5 5.13"Sleeve : 55cm/21.54"Length : 74cm/29.Одлично за шорцеви,Фармерки или хеланки.53"Ракав : 56cm/22. Изберете ја големината што ви одговара според табелата со големини.93 " Должина : 75cm/29. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.USUKEUBust Shoulder Length Sleeve SSmall483498cm/38. Може да се носи за секојдневни секојдневни, канцелариски и семејни собири. : Small US : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 98cm/38. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 110cm/43.16"Shoulder : 40cm/15.Женска Лежерна Боја Лабав Кружен Врат Маица Со Долги Ракави Блузакарактеристики : тенка и зима со удобна и дише ткаенина.47"MMedium61036102cm/40. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 114cm/44.

За производот

Купувачите избираат и