0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Циркус од Сем Еделман, Slideената Есмерелда Слајд Сандал

Циркус од Сем Еделман, Slideената Есмерелда Слајд Сандал

DEN 493.44
Достапно.

Од стока

Нашиот Слајд Сандал Есмерелда е совршен спој на стил и леснотија. Овој слајд има една голема украсена лента - лесно и трендовски. Оваа слајд сандала е совршен спој на стил и леснотија. Ова има една голема украсена лента за уникатен изглед. Лесно е да се носи со трендовски стил.

За производот

Купувачите избираат и