0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Тајни богатства за спиење ребро ss врвот

Тајни богатства за спиење ребро ss врвот

DEN 639.84
Достапно.

Од стока

Дајте му на вашиот секојдневен изглед предност со оваа маица. Одликувајќи се со мермер печатење со опуштено вклопување.? Овој врв е направен од рециклирани влакна, во ткаенина од четкана ребра. Супер меко и пријатно, тоа е „Совршен врв за да дневно или спиење внатре. Се одликува со V-врат за додадена форма и влегува во? Носете го вашиот полу-влечен во фармерки или спарете го со панталони! Четкано ребро, V-врат, опуштено вклопување, исечена должина, достапна во цврсти бои. Предна четкана ткаенина од ребра 9x4;. 90% рециклиран полиестер, 10% спандекс ;. Машинско миење ладно одделно или со слични бои. Нежен циклус. Гватемала.

За производот

Купувачите избираат и