0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Река на стока кристално стакло ноар ниво капка висечка светлина

Река на стока кристално стакло ноар ниво капка висечка светлина

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Реката на стоки Кристално стакло ноар, пад, висечки приврзок светло, може да се пофали со сенка во форма на тапан направена од деликатна црна ткаенина и украсена со сјајни кристали со солза К9. Метална рамка ја обезбедува оваа другарска светлина на таванот и вклучува хромирана завршница за дополнителен стил. Димензии : 12.25 Дија. X 11,75h во . направен од метал. Елегантен хромиран финиш. Црна ткаенина тапан сенка со К9 кристали. Бара една сијалица од 60-вати E26 (не е вклучена).

За производот

Купувачите избираат и